Kochani! To co się wydarzyło w wieczór wigilijny i przez całe Święta Bożego Narodzenia, to był dla nas olbrzymi, wielki, wspaniały prezent!

Świętowaliśmy nie sami, ale z tysiącami telewidzów, którzy oglądali wigilijne wydanie Wiadomości TVP i postanowili wesprzeć budowę Domu Mocarzy swoim świątecznym podarunkiem! To wspaniałe, że zaprosiliście nas do Waszych stołów, do Waszych rodzin, do Waszych serc i mogliśmy z naszego malutkiego Mocarzewa łączyć się z Wami!

Dziękujemy za Wasze wsparcie, bo ono przybliża nas do końca kolejnego etapu zbiórki (przez te dni ponad 1000 osób wpłaciło na nasz Dom)! To Wasze wsparcie można przeliczyć na kolejne tysiące ton betonu, kolejne metry muru, kolejne setki godzin pracy. Ale tej miłości, którą od Was otrzymaliśmy nie jesteśmy w stanie objąć umysłem, ani nawet sercem (choć ono mocarne jest).

Dziękujemy modlitwą – Mocarzy i Sióstr! To nasze szalone dzieło jakim jest Dom Mocarzy jest coraz bardziej realne. I dziękujemy red. Karolowi Jałtuszewskiemu za to, że tak pięknie o nas opowiedział i pokazał naszych Mocarzy światu!

Zobaczcie też piękny licznik II etapu i listę Darczyńców: https://dommocarzy.pl