To miała być inna zbiórka – na wyjazd wakacyjny?, znów nad morze⛵️. W zeszłym roku Jastarnia nas tak gościnnie przyjęła, słonym wiatrem, goframi i życzliwością na każdym kroku, więc chcieliśmy to powtórzyć.

Widok małego Kacperka badającego każdą drobinę piasku, dużego Kacpra zakopanego po szyję przez dziewczyny, czy całej naszej gromadki wysmarowanej bitą śmietaną z gofrów.

Przyszedł ten paskudny wirus i ciężko przewidywać i prognozować co będzie, bo i to daleki wyjazd i nasi Mocarze niektórzy są słabego zdrowia, więc nie chcemy ich dodatkowo narażać. Więc w tym roku nie jedziemy nad morze ?

Ale Dzień Dziecka jest niezmiennie, dlatego wracamy do największego marzenia naszych Mocarzy – marzenia o Domu. Ich własnym Domu, w którym zamieszkają po zakończeniu nauki w naszym ośrodku w Mocarzewie.

Ten Dom?, który dla nich budujemy wciąż potrzebuje wsparcia, dlatego prosimy wraz z Mocarzami o Twój prezent na Dzień Dziecka – o kilka nowych okien, które będziemy mogli wstawić w mury, które już powstają!

To najlepszy prezent, bo oni nieustannie wpatrują się, z bezpiecznej odległości, w rosnące mury i wzajemnie pokazują sobie, kto i gdzie będzie mieszkał.

Fundacja Bogaci Miłosierdziem
Mocarzewo 13
09-540 Sanniki
98 1020 3974 0000 5202 0320 2058
tytułem – Darowizna na Dom Mocarzy. Dzień Dziecka