Kochani jest listopad, miesiąc poświęcony pamięci naszych bliskich zmarłych. Dlatego w tych dniach nasze serca, również serca Mocarzy są bliżej tych, których życie zmienia się, ale się nie kończy…

Ogarniamy szczególną modlitewną pamięcią naszych zmarłych dobroczyńców i przyjaciół Domu Mocarzy i pragniemy również z całego serca podziękować wszystkim, którzy dotąd wzięli udział w wielu pięknych i wzruszających akcjach organizowania zbiórki cegiełek na Dom Mocarzy podczas pogrzebów. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem wielkości Waszych serc, że w czasie tak dla was trudnym i bolesnym, jakim jest ostatnie pożegnanie z odchodzącymi od Was Bliskimi jesteście w stanie pamiętać o innych potrzebujących i ich wspierać. A jednocześnie wspieracie też Waszych Bliskich, gdyż każdy czyn miłosierdzia jest wielki w oczach Bożych i niesie wsparcie nie tylko w tym życiu ale i w przyszłym.

Życie zmienia się ale się nie kończy, dlatego Ci, którzy w drodze do Nieba poprzedzili nas, są nadal pośród nas obecni, w naszej pamięci w naszych modlitwach, w tajemnicy obcowania świętych, a cegiełki w ich intencji ofiarowane czynią im jakby pomnik pamięci w tym domu, który Mocarzom jest tak bardzo potrzebny.

Chcemy Was zapewnić, że jesteście w naszych sercach, modlimy się w intencjach waszych i Waszych bliskich, tych żyjących i tych, którzy odeszli już do wieczności. Tylko tak możemy się odwdzięczyć za Waszą dobroć. A modlitwa naszych Mocarzy ufamy, że specjalną ścieżką trafia do Najwyższego.